08/03/14 - 09:00h

IV: Kraj za Bojanu u drugom kolu

Srpska teniserka Bojana Jovanovski nije uspela da se plasira u treće kolo Mastersa u Indijan Velsu. Bolja od nje u drugoj rundi bila je Karolina Voznijacki iz Danske, sa 2:0 u setovima.

B. Jovanovski13
K. Voznijacki66
Bojana Jovanovski

Meč između Bojane Jovanovski i Karoline Voznijacki trajao je sat vremena i 28 minuta, a danska teniserka slavila je sa 2:0 u setovima, 6:1, 6:3.

Bojana je u prvom gemu propustila dve šanse za brejk, a to su bile jedine dve prilike da Karolini oduzme servis u prvom setu. Ono što Jovanovskoj nije pošlo za rukom, Voznijacki je uradila dva puta, pa je sa dva brejka prednosti dobila ovaj set, sa 6:1.

Sve do petog gema drugog seta obe su čuvale servise, a zatim Voznijacki dolazi do prvog brejka u ovom delu meča i prelazi u vođstvo od 3:2. Realizuje brejk i povećava prednost na 4:2, a sa još jednim brejkom na njenoj strani vođstvo raste na velikih 5:2. Bojana u narednom gemu vraća jedan servis, ali već nakon toga Karo servira za meč i dobija set sa 6:3.

Teme:   Bojana Jovanovski, Masters, Masters u Indijan Vels, Teniserke, Turniri, Vesti