24/10/19 - 12:56h

HAMBURG: Viktor i Nenad ubedljivi na startu

Srpski teniseri Viktor Troicki i Nenad Zimonjić plasirali su se u drugo kolo parova na čelendž turniru u Hamburgu.

Njih dvojica na startu turnira su savladali španski dubl Pedra Martineza i Bernabea Sapate Miraljesa.

U meču koji je trajao samo 56 minuta, oni su slavili u dva seta ubedljivim rezultatom od 6:3, 6:3.

Od ukupno pet šansi, Viktor i Nenad oduzeli su servis rivalima u tri navrata, a takođe, su ih sprečili da realizuju svoju jedinu priliku za brejk.

U drugoj rundi takmičenja, za plasman u polufinalni meč, oni će se sastaće sa Ramizom Džunejdom iz Australije i Indijcem Puravom Radžom.

Troicki se takmiči i u singl konkurenciji. Bio je slobodan u prvom kolu, a nakon pobede nad Stivom Darsisom iz Belgije, očekuje ga meč sa protivnikom iz dubla, Sapatom Miraljesom.

U Hamburgu je igrao još jedan srpski predstavnik, Nikola Milojević, ali je on poražen u drugoj rundi od domaćeg tenisera Tobijasa Kamke.

Teme:   Nenad Zimonjić, Teniseri, Turniri, Vesti, Viktor Troicki