13/10/14 - 14:19h

Dušan Lajović stao u prvom kolu Moskve

Srpski teniser Dušan Lajović poražen je u prvom kolu ATP turnira u Moskvi. Bolji od našeg tenisera bio je Italijan Andreas Sepi rezultatom 2:0, po setovima 7:5, 6:4 nakon jednog sata i 25 minuta igre. Italijan će se u drugom kolu sastati sa boljim iz duela Dodog – Riba.

D. Lajović54
A. Sepi76
Dusan Lajovic

Duel je počeo sigurnim servisima sa obe strane, na polovini seta je bilo prilika za brejk, ali ih niko nije iskoristio, a kada se očekivao taj-brejk Andreas Sepi je uspeo da oduzme servis Dušanu Lajoviću za 6:5, da bi u narednom gemu dobrim servisima osvoji prvi set rezultatom 7:5.

U drugom setu opet nije bilo brejkova do pred kraj, tačnije do devetog gema kada je Italijan napravio brejk, a potom i rešio set u svoju krosit rezultatom 6:4, za konačnih 2:0.

Italijan, Andreas Sepi, će se u drugom kolu turnira u glavnom gradu Rusije sastati sa bolji iz duela koji igraju Hrvat Dodig i Španac Riba.

Teme:   ATP, ATP 250, ATP u Moskvi, Dušan Lajović, Teniseri, Turniri, Vesti