26/03/14 - 13:04h

Đoković – Marej live prenos (21h) – Gledajte direktan prenos

Najbolji srpski teniser Novak Đoković će se u četvrtfinalu Mastersa u Majamiju sastati sa Britancem Endijem Marijem. Ovaj meč neće početi pre 21h po srednjeevropskom vremenu, a direktan prenos možete gledati na našem sajtu.

Live prenos počinje za

Novak Đoković je u osmini finala sa 2:0 u setovima, 6:3, 7:5 savladao Španca Tomija Robreda. Tokom dosadašnjeg takmičenja Novak nije izgubio ni set.
Sa druge strane, Endi Marej je u osmini finala bio bolji od Francuza Žo-Vilfreda Conge. Britanac je slavio sa 6:4, 6:1.

Novak Djokovic, live prenos

Endi Marej ima 26 godina i trenutno je šesti teniser sveta. Najbolji plasman u karijeri mu je druga pozicija, a do sada je osvojio 28 titula, uključujući dva gren slema.

Ovo će biti njegov jubilarni 20. susret sa Novakom Đokovićem, a skor u dosadašnjim međusobnim duelima je 11:8 za našeg tenisera. Poslednji put sastali su se prošle godine u finalu Vimbldona, kada je Britanac slavio sa 3:0 u setovima i došao do titule.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Novaka u ovom meču!

Teme:   Direktan prenos, Endi Marej, Live Prenos, Masters, Masters u Indijan Vels, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, Vesti