15/03/14 - 18:33h

Đoković – Izner live prenos (oko 21:30h) – Gledajte direktan prenos

Srpski tensier Novak Đoković tokom večeri igra polufinalni meč na Mastersu u Indijan Velsu. Protivnik tenisera iz Srbije biće Amerikanac Džon Izner, a njihov meč je drugi na Centralnom terenu, na kome program počinje od 20 časova, kada se u prvom polufinalu sastaju Aleksandar Dolgopolov i Rodžer Federer. Direktan prenos duela Đoković – Izner možete pratiti na TenisUživo.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Novak Đoković je u dosadašnjem toku turnira savladao Viktora Haneskua iz Rumunije, rezultatom 2:0, Alehandra Gonsalesa rezultatom 2:1, Marina Čilića 2:1, nakon preokreta i u četvrtfinalu Francuza Žilijena Benetoa sa ubedljivih 2:0, za samo sat i 10 minuta igre.

Novak Djokovic, live prenos

Amerikanac, Džon Izner, je u dosdašnjim mečevima izgubio samo jedan set. Izner je turnir počeo duelom sa Nikolajem Davidenkom i savladao ga rezultatom 2:0, dok je identičnim rezultatom bio bolji i od Lua. Amerikanac je u osmini finala izgubio jedini set do sada i to od Fernanda Verdaska iz Španije. U četvrtfinalu ovaj gorostas bio je bolji od Ernesta Gulbisa u dva seta i dva taj-brejka.

Novak Đoković i Džon Izner do sada su se sastali šest puta, a Srbin vodi u pobedama sa 4:2. Poslednji duel odigran je 2013. godine na Mastesu u Parizu, kada je Nole slavio rezultatom 2:1.

Teme:   Direktan prenos, Live Prenos, Masters, Masters u Indijan Vels, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, Vesti