F. Krajinović6566
P. Anduhar2714

Filip Krajinovic

Srpski teniser nadigrao je u drugom kolu Španca Pabla Anduhara.

Njihov susret trajao je tri sata, a Krajinović je ispustio set – 6:2, 5:7, 6:1, 6:4.

Naredni rival biće mu bolji iz susreta četvrtog nosioca Danila Medvedeva i Roberta Karbaljesa Baene

TOK MEČA:

Prvih nekoliko gemova igrali su prilično izjednačeno i obojica su propustili po jednu šansu za brejk. Posle 2:2, Krajinović je započeo sjajnu seriju i uz dva brejk završio prvi set sa 6:2. Firuozno je nastavio i u drugom delu meča i brzo stekao prednost od 4:1. Međutim, tada je Španac ušao u bolji ritam i do kraja seta dozvolio Krajinoviću samo još jedan gem – 7:5.

Propuštena prilika u drugom setu nije mnogo uticala na Filipa u nastavku duela. Vodili su veliku borbu, ali je srpski teniser bio bolji u ključnim momentima. Do kraja meča realizovao je tri brejk lopte, dok je servis sačuvao, što je bilo sasvim dovoljno za trijumf – 6:1, 6:4.

USKORO OPŠIRNIJE…

Teme:   Australian Open, Filip Krajinović, Filip Krajinović, Filip Krajinović, Grend Slem, Teniseri, Turniri, Vesti