07/10/14 - 19:52h

Ana Ivanović u drugom kolu (WTA Linc)

Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u drugo kolo WTA turnira u Lincu. Srpkinja je u prvom meču bila bolja od Francuskinje Paulin Parmentije rezultatom 2:0, po setovima 6:3, 6:2, nakon jednog sata i 7 minuta igre. Ana će se u narednom kolu sastati sa pobednicom meča Begu – Brengli.

A. Ivanović66
P. Parmentije32
Ana Ivanovic

Meč je počeo brejkom Francuskinje, ali je Ana Ivanović uzvratila već u narednom gemu za izjednačenje na 1:1. U nastavku seta brejkova nije bilo sve do osmog gema, kada je Srpkinja uspela da novim oduzetim servisom dođe do prednosti od 5:3, a potom i materijalizuje istu za konačnih 6:3 u prvom delu igre.

Drugi deo meča počeo je sigurnim servisima sa obe strane, a onda je u petom gemu Ana Ivanović napravila brejk za 3:2, a potom i još jedan za velikih i ispostaviće se nedostižnih 5:2. U narednom gemu Srpkinja je samo potvrdila stečeno i slavila sa 6:2 u drugom setu.

Ana Ivanović će se u narednom kolu sastati sa pobednicom meča Begu – Brengli.

Teme:   Ana Ivanović, Teniserke, Turniri, Vesti