Zverev u polufinalu Majamija, kraj za Ćorića

Hrvatski teniser Borna Ćorić nije uspeo da se plasira u polufinale Mastersa u Majamiju.

Source: Clive Brunskill/Getty Images

Od njega je u četvrtfinalu bolji bio Nemac Aleksandar Zverev.

U susretu koji je trajao sat vremena i 25 minuta, trenutno peti igrač sveta slavio je sa 6:4, 6:4.

Borna je u ranoj fazi prvog seta propustio dve prilike za brejk, dok je Zverev u petom gemu iskoristio jedinu koju je imao. Nemac je u drugoj deonici susreta odlično igrao na svoj servis, nije dozvolio protivniku ni šansu da mu oduzme gem, a došao je do jednog brejka što je bilo sasvim dovoljno za trijumf.

Naredni rival Saše Zvereva biće Pablo Karenjo-Busta, koji je prethodno eliminisao Kevina Andersona.

U drugom polufinalu sastaće se Džon Izner i Huan Martin del Potro.

Teme:   Aleksandar Zverev, Borna Ćorić, Borna Ćorić, Masters, Masters u Majamiju, Teniseri, Turniri, Vesti