14/08/14 - 09:31h

WTA Sinsinati: Ana Ivanović lako do trećeg kola

Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u treće kolo Mastersa u Sinsinatiju. Srpkinja je u drugoj rundi sa ubedljivih 2:0, po setovima 6:4, 6:0 savladala Amerikanku Kristinu Mekhejl. Srpkinja će se u narednoj rundi sastati sa Svetlanom Kuznjecovom, koja je eliminisala Eženi Bušar.

A. Ivanović66
K. Mekhejl40
Ana Ivanovic

Duel je počeo bolje za Kristinu Mekhejl koja je u trećem gemu napravila brejk za 2:1, ali je Ana Ivanović brzo uzvratila i odmah u sledećem došla do izjednačenja – 2:2. U nastavku seta Srpkinja je još jednom napravila brejk za 4:2, ali je pri kraju seta Amerikanka smanjila na 4:5, da bi u desetom gemu Ana novim brejkom osvojila prvi set rezultatom 6:4.

U drugom setu kao da je samo Ana Ivanović bila na terenu. Srpkinja je napravila tri brejka, u drugom, četvrtom i šestom gemu za velikih i ubedljivih 6:0 za samo 31 minut.

Ana Ivanović će se u trećem kolu sastati sa Svetlanom Kuznjecovom koja je iznenadila Eženi Bušar i slavila rezultatom 2:1.

Teme:   Ana Ivanović, Masters, Masters u Sinsinatiju, Teniserke, Turniri, Vesti