28/06/12 - 16:02h

Vimbldon: Ana u trećem kolu!

Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u treće kolo Vimbldona. Ona je u drugom kolu sa 2:0 savladala Ukrajinku Katerinu Bondarenko.

A. Ivanović67
K. Bondarenko36

Prvi set je trajao 32 minuta, a dobila ga je naša teniserka. Ukrajinka je napravila prvi brejk u meču i povela sa 3:2, ali ja Ana izjednačila već u sledećem gemu. U osmom gemu je Ivanovićeva iskoristila četvrtu brejk šansu, i taj brejk čuvala do kraja što joj je omogućilo pobedu od 6:3 u ovom setu.

Ana Ivanovic, Vimbldon (Photo credit should read ANDREW YATES/AFP/GettyImages)

Ana Ivanović

U drugom setu smo videli po dva gema sa obe strane, pa se igrao taj brejk, koji je naša teniserka dobila ubedljivim rezultatom 7:3.
U trećem kolu će Ivanovićeva igrati protiv Nemice Julije Gerges, koja je u drugom kolu sa 2:0 savladala Anastasiju Jakimovu iz Belorusije.

Teme:   Ana Ivanović, Grend Slem, Teniserke, Turniri, Vimbldon