18/07/18 - 21:39h

UMAG: Lajović preko Vinjolasa u četvrtfinale

Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u hrvatskom Umagu.

D. Lajović616
A. Ramos Vinjolas360

66. igrač planete eliminisao je Španca Alberta Ramosa Vinjolasa nakon sat vremena i 40 minuta provedenih na terenu.

U prvom setu Dušan je napravio jedan brejk i sa 6:3 u gemovima završio ovaj deo igre.

U nastavku je Albert preokrenuo. Dva puta je oduzeo servis protivniku i rezultatom od 6:1 dobio drugi set.

U odlučujućem setu Srbin se vratio u igru. Tri puta je napravio brejka i nije dozvolio rivalu da osvoji nijedan gem, pa je duel priveo kraju sa 6:0.

Njegov naredni protivnik biće bolji iz duela Gide Pelje i Aljaža Bedenea.

Pobednik turnira u Umagu dobiće ček na 89,435 evra i 250 bodova.

Teme:   ATP u Umagu, Dušan Lajović, Dušan Lajović, Teniseri, Turniri, Vesti