27/10/16 - 13:17h

Troicki – Tim live prenos (oko 17.10h) – Gledajte direktan prenos

Srpski teniser Viktor Troicki igraće u četvrtak meč osmine finala na ATP turniru u Beču. Protivnik mu je domaći teniser Dominik Tim, a direktan prenos možete pratiti na portalu Tenis Uživo. Početak se očekuje oko 16 časova.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Troicki se u osminu finala plasirao nakon što je sa 2:1 u setovima eliminisao Kevina Andersona iz Južnoafričke republike. Tim je postavljen za trećeg nosioca, a na startu turnira savladao je sunarodnika, dobitnika vajld karte Geralda Melcera.

Dominik Tim ima 23 godine i trenutno je deveti teniser sveta. U dosadašnjoj karijeri osvojio je sedam ATP trofeja u singlu, a najbolji plasman na rang listi mu je sedma pozicija na kojoj se nalazio sredinom ove godine.

Viktor Troicki i Dominik Tim odigrali su do sada jedan međusobni meč. To je bilo 2014. godine na ATP turniru u Gštadu, a naš teniser slavio je sa 2:0 u setovima, 7:6, 6:4.

Pobednik ovog susreta u četvrtfinalu će igrati protiv boljim iz susreta Ferera i Souse.

Viktor Troicki, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Viktora u borbi za četvrtfinale!

Teme:   Direktan prenos, Dominik Tim, Live Prenos, Teniseri, Turniri, Vesti, Viktor Troicki