12/10/16 - 12:30h

Troicki – Nadal live prenos (oko 12.00h) – Gledajte direktan prenos

Srpski teniser Viktor Troicki u sredu igra meč drugog kola na Mastersu u Šangaju. Protivnik mu je Španac Rafael Nadal, a direktan prenos njihovog duela možete pratiti na portalu Tenis Uživo. Početak se očekuje oko 12 časova.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Troicki je do plasmana u drugo kolo pretposlednjeg Mastersa sezone došao nakon što je sa 2:0 u setovima savladao Lukaša Rosola iz Češke. Nadal je postavljen za četvrtog favorita na turniru i na startu je bio slobodan.

Rafael Nadal ima 30 godina i trenutno je peti teniser sveta. U dosadašnjoj karijeri osvojio je 69 ATP titula u singlu i 11 u dublu, a najbolji plasman na rang listi mu je prva pozicija na kojoj se nalazio 2008. godine.

Ovo će biti njihov šesti međusobni susret, a naš teniser još uvek traži način da savlada Španca. Poslednji put igrali su prošle godine u finalu Štutgarta, a Rafa je u tom meču slavio sa 7:6, 6:3.

Viktor Troicki, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Viktora u ovom meču!

Teme:   Direktan prenos, Live Prenos, Masters, Masters u Šangaju, Rafael Nadal, Teniseri, Turniri, Vesti, Viktor Troicki