15/05/13 - 09:05h

Troicki – Gulbis live prenos (oko 19h) – Gledajte direktan prenos

Srpski teniser Viktor Troicki danas igra meč drugog kola na Mastersu u Rimu. Protivnik srpskog tenisera biće Letonac Ernests Gulbis. Meč je na programu na drugom terenu po veličini, poslednji je na programu i neće početi pre 19 časova. Direktan prenos iz Rima pratite na TenisUživo.

Live prenos počinje za

Viktor Troicki je u prvom kolu ovog Mastersa trebalo da igra protiv Janka Tipsarevića, ali je, posle otkaza Tipse, protivnik Troickog bio Lukaš Rosol, koji je eliminisan u poslednjem kolu kvalifikacija od Rusa Kuznjecova, ali mu se ipak pružila prilika da uđe u glavni žreb. Rosol je iskoristio svoju šansu, dobio prvi set protiv Troickog, međutim Srbin je u nastavku seta dobio dva i plasirao se u narednu rundu takmičenja.

Viktor Troicki, live prenos

Letonac, Ernests Gulbis, u prvoj rundi eliminisao je Finca Jarka Nijeminena rezultatom 2:0, po setovima 6:2, 7:6 i tako došao do susreta sa Troickim. Letonac je trenutno 46. na ATP listi i na turnir je ušao kroz kvalifikacije.

Viktor Troicki i Ernests Gulbis do sada se nisu sastajali na ATP turnirima. Inače, pobednik ovog meča u sledećem kolu igra sa pobednikom duela Fonjini – Nadal.

Teme:   ATP, Direktan prenos, Live Prenos, Masters, Masters u Rimu, Teniseri, Turniri, Vesti, Viktor Troicki