10/03/17 - 03:44h

Troicki – Dolgopolov (oko 3.30) gledajte direktan prenos

Na startu Mastersa 1000 serije u Indijan Velsu srpski teniser Viktor Troicki sastaje se sa Ukrajincem Aleksandrom Dolgopolovim. Meč počinje oko 3.00 ujutru, po srednjeevropskom vremenu, a direktan prenos možete pratiti na našem portalu.

Live prenos počinje za

Troicki takmičenje na Mastersu u Kaliforniji započinje protiv 64. tenisera sveta, Ukrajinca Aleksandra Dolgopolova. Biće ovo njihov četvrti duel, prethodna tri je dobio srpski teniser, ali poslednji je odigran još pre četiri godine.

Viktor je u Indijan Vels stigao kao 39. teniser sveta. U ovoj sezoni iza sebe ima osam pobeda i šest poraza u singlu – u Sidneju je stigao do treće runde, kao i u Melburnu i Sofiji. Na samom startu sezone u Brizbejnu je dogurao do drugog kruga, dok je nastupe u Roterdamu i Dubaiju završio na prvom koraku. Jedan od trijumfa zabeležio je u Dejvis kupu.

Njegov rival, 28-godišnji Ukrajinac, na Australijan openu je ispao u drugom kolu, potom je eliminisan na startu turnira u Kvitu, da bi u Buenos Ajresu osvojio titulu bez izgubljenog seta. U Riju je predao Pablu Karenju Busti pri 1:1 u trećoj rundi, a nastup u Akapulku završio je na samom startu.