30/08/16 - 12:35h

Tipsarević – Kveri live prenos (oko 18.30h) – Gledajte direktan prenos

Nakon što svoj meč završe Ana Ivanović i Denisa Alertova, na stadion ‘Luis Armstrong’ izlaze Janko Tipsarević i Sem Kveri. Početak ovog meča prvog kola očekuje se oko 18:30h, a direktan prenos možete pratiti na našem portalu.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Tipsarević je na US Open stigao zahvaljujući zaštićenom renkingu, a pre dve nedelje osvojio je čelendžer u Kini, što mu je donelo ogroman skok na ATP rang listi. Njegov današnji protivnik, Sem Kveri, nastupao je na turniru u Vinston Sejlemu prošle nedelje, a takmičenje je završio porazom od Viktora Troickog u osmini finala.

Sem Kveri ima 28 godina i trenutno je 30. teniser sveta. Najbolji plasman na rang listi mu je 17. pozicija, a u dosadašnjoj karijeri osvojio je osam ATP titula, uključujući jednu ove godine.

Biće ovo sedmi susret Tipsarevića i Kverija, a do sada su obojica zabeležili po tri pobede. Poslednja dva duela pripala su našem teniseru, a zadnji je odigran 2013. godine u Sinsinatiju.

Janko Tipsarevic, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Janka u ovom meču!

Teme:   Direktan prenos, Janko Tipsarevic, Live Prenos, Teniseri, Turniri, US Open, Vesti