16/05/17 - 12:41h

TENISKE NADE (u16): Novak Novaković šampion OP Paraćina, Dejana Milenković najbolja na OP Beograda

Od 13. do 16. maja dečaci do 16 godina igrali su na Otvorenom prvenstvu Paraćina, dok su se devojčice istih godina takmičile na Otvorenom prvenstvu Beograda.

Dejana Milenkovic

OP Paraćina, dečaci u16

Turnir prve kategorije za dečake do 16 godina igran je na terenima TK Gorocvet, a osvojio ga je Novak Novaković iz kluba TNT Kučevo.

Bio je postavljen za prvog nosioca, a u finalu je savladao drugog, Lazara Radenkovića, sa 3:6, 7:6, 6:2.

Treće mesto pripalo je Savi Radoviću i Urošu Arsiću.

OP Beograda, devojčice u16

Ovaj turnir prve kategorije u organizaciji TSS-a igran je na terenima teniskog kluba Sopot, a trofej najbolje pripao je Dejani Milenković, članici Crvene Zvezde.

Finale je zbog kiše nekoliko puta prekidano, a Dejana je na kraju savladala Aleksandru Kovačević sa 6:1, 1:6, 6:1.

Treće mesto osvojile su Nađa Nonković i Jelena Jevtić.

D. Milenković – A. Kovačević 6:1, 1:6, 6:1

Teme:   Dejana Milenković, Novak Novaković, Srpske teniske nade, Teniseri, Teniserke, Turniri, Vesti