23/06/17 - 12:13h

TENISKE NADE (u14): Katarina Stević najbolja u Šidu, Mihajlo Lasica šampion Beograda

U prethodnih nekoliko dana igrana su dva turnira prve kategorije u organizaciji Teniskog saveza Srbije.

Lasica i Radoman, finalisti u Beogradu

OP Šida, devojčice u14

Katarina Stević pobednica je takmičenja održanog na terenima TK Sol 022 u Šidu.

Katarina je rođena 2003. godine i aktuelna je šampionka Bosne i Hercegovine do 14 godina- osvojila je i Zimsko i Letnje prvenstvo.

Ona je u finalu sa 6:2, 6:0 nadigrala Elenu Ivanović iz TK Đukić.

Treće mesto pripalo je Danijeli Danilović i Anji Mitraković.

OP Beograda, dečaci u14

Najbolji u Reket klubu bio je Mihajlo Lasica iz TK Dril, kome je u finalu meč predao klupski kolega Bojan Radoman.

Bojan je dobio prvi set sa 7:6, a Mihajlo je u drugom poveo sa 3:0 pre nego što je Bojan zbog glavobolje napustio teren.

Treće mesto osvojili su Vanja Vojinović i Junhan Jiang iz Kine, koji je registrovan kao igrač Reket kluba.

Oba polufinalna meča završena su predajom – oba zbog stomačnih problema.

M. Lasica – B. Radoman 6:7, 3:0 PREDAJA

Teme:   Anja Mitraković, Bojan Radoman, Danijela Danilović, Elena Ivanović, Mihajlo Lasica, Srpske teniske nade, Teniseri, Teniserke, Turniri, Vanja Vojinović, Vesti