05/04/17 - 12:28h

TENISKE NADE (u12): Jovana Grujić i Vuk Rađenović najbolji na OP Pančeva

Od 1. do 4. aprila na terenima TK Mladost u Pančevu odigrano je Otvoreno prvenstvo tog grada za dečake i devojčice do 12 godina. U pitanju je turnir prve kategorije u organizaciji TSS-a.

Finalisti turnira

Trofej kod devojčica, i to dan nakon 11. rođendana, osvojila je sjajna Jovana Grujić. Ona je bila prvi nosilac, a u finalu je savladala drugu favoritkinju, Tijanu Sretenović sa 6:2, 7:6. Sebi je poklonila najlepši mogući poklon – četvrtu titulu na domaćim turnirima u kategoriji do 12 godina.

Treće mesto u konkurenciji devojčica osvojile su Mia Ristić i Dejana Todorović.

J. Grujić – T. Sretenović 6:2, 7:6

Najbolji kod dečaka bio je prvi nosilac Vuk Rađenović. On je prvi teniser Srbije u konkurenciji do 12 godina i ofaj trofej došao je bez iznenađenja. U finalu je nadigrao Romea Hadžimehmedovića sa 6:3, 6:2.

Treće mesto pripalo je Zoranu Ludoškom i Aleksi Pisariću.

V. Rađenović – R. Hadžimehmedović 6:3, 6:2

U konkurenciji dublova najbolji su bili Vuk Rađenović i Zoran Ludoški, a kod devojčica Tara Mihaljević i Sanja Đurđević.

Teme:   Aleksa Pisarić, Jovana Grujić, Romeo Hadžimehmedović, Srpske teniske nade, Teniseri, Teniserke, Tijana Sretenović, Turniri, Vesti, Vuk Rađenović, Zoran Ludoški