26/04/18 - 13:35h

Talahasi: Kecmanović bez četvrtfinala

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u četvrtinu finala čelendž turnira u Talahasiju.

M. Kecmanović32
T. Beluči66

Njega je u drugom kolu savladao 222. teniser sveta Tomas Beluči iz Brazila, nakon sata i 20 minuta provedenih na terenu.

Oba seta pripala su Brazilcu. Srbin je dobro počeo prvi set, oduzeo je protivniku servis i poveo sa 2:0 u gemovima, ali je Brazilac napravio preokret. Pri rezultatu od 3:3 dva puta je pravio brejka, dobio tri naredna gema i sa 6:3 dobio set.

U drugom setu viđena su četiri brejka, od kojih je tri napravio Tomas. Poveo je sa 2:0, nakon čega je 201. igrač ATP liste izjednačio. Beluči je zatim uzeo četiri vezana gema i sa 6:2 došao do pobede u ovom susretu.

On naredni meč igra protiv Uga Delijena iz Bolivije.

Teme:   Miomir Kecmanović, Teniseri, Turniri, Vesti