03/01/13 - 19:47h

Srbija – Nemačka Hopman kup – Gledajte direktan prenos (10:45)

Reprezentativci Srbije, Novak Đoković i Ana Ivanović sutra će odigrati treći takmičarski duel na Hopman kupu. Šansu za plasman u finale tražiće u meču sa Nemačkom. Prvi će na teren Novak Đoković. Njega od 10:45 očekuje duel sa Tomijem Hasom, a nakon toga igraju Ana Ivanović i Tatjana Malek. Po završetku singlova, igra se mešoviti dubl.

Live prenos počinje za

U drugom kolu Hopman kupa, Srbija je slavila protiv Australije sa 2:1, a Nemačka je poražena od Italije istim rezultatom. Novak Đoković je poražen od Bernarda Tomića, Ana Ivanović je slavila u meču sa Ešlej Berti, a do pobede su došli i u miks dublu. Tomi Has je pobedio Andreasa Sepija, a Tatjana Malek je izgubila od Frančeske Skjavone. Italijani su slavili i u dublu.

Novak Đoković i Ana Ivanović

Novak Đoković i Tomi Has sastajali su se šest puta, a naš teniser je slavio u četiri duela. Poslednji put igrali su pre nekoliko meseci, u četvrtfinalu Mastersa u Šangaju, a Nole je taj meč dobio sa 6:3, 6:3.
Ani Ivanović i Tatjani Malek, koja je na turnir upala umesto povređene Andree Petković, ovo će biti prvi duel.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Anu i Novaka!

Teme:   Ana Ivanović, Direktan prenos, Hopman kup, Hopman kup, Live Prenos, Novak Djoković, Teniseri, Teniserke, Turniri, Vesti