05/06/18 - 13:19h

Šimkent: Petrović i Krstin ispali u prvom kolu

Srpski teniseri Danilo Petrović i Peđa Krstin završili su takmičenje na startu čelendž turnira u Šimkentu.

Pedja Krstin

Danilo je meč predao Lorencu Đustinu pri rezultatu od 3:2 za italijanskog tenisera.

254. igrač sveta, Peđa Krstin, izgubio je duel protiv Jurija Rodionova iz Austrije.

Jurij je slavio u dva seta, nakon 60 minuta provedenih na terenu.

Prvi gem na startu meča pripao je Krstinu, ali je Rodionov izjednačio, a zatim i preuzeo prednost koju je zadržao do kraja seta, a ovaj deo susreta završen je rezultatom od 6:3 za Austrijanca.

U drugom setu Jurij je uzeo pet vezanih gemova, tri na servis Krstina. Nakon toga je Peđa smanjio prednost protivnika na 5:2 i vratio jedan brejk. Osmi gem pripao je Rodionovu koji je sa 6:2 priveo ovaj duel kraju.

Teme:   Danilo Petrović, Peđa Krstin, Teniseri, Turniri, Vesti