30/04/12 - 18:16h

Serbia Open: Lajović u drugom kolu!

Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se u drugo kolo ATP turnira u Beogradu, za koji je dobio vajld kartu. On je u dva seta bio bolji od Rusa Jevgenija Donskoja.

D. Lajović76
J. Donskoj54

Dušan Lajović

Činilo se da ćemo u prvom setu videti taj-brejk, jer su oba igrača osvajala svoje servis gemove sve do rezultata 5:5. Tada je Lajović napravio prvi brejk u meču, i nekoliko minuta kasnije rešio set u svoju korist – 7:5.
I u drugom setu je naš teniser napravio jedini brejk, i to već u prvom gemu. Donskoj nije uspeo da uzvrati ribrejkom, pa je Lajović došao do drugog kola.

Naredni protivnik našeg tenisera biće bolji uz duela između sedmog nosioca i jednog od najtalentovanijih mladih tenisera, Rajana Herisona iz Sjedinjenih Američkih Država i Brazilca Joaoa Souze.

Teme:   ATP u Beogradu, Dušan Lajović, Srpski teniski talenti, Teniseri, Turniri