04/06/12 - 11:29h

RG: Zimonjić i Ljodra u četvrtfinalu!

Najbolji srpski dubl igrač, Nenad Zimonjić i njegov partner Mikael Ljodra plasirali su se u četvrtfinale Rolan Garosa. Oni su posle velike borbe savladali Huana Kabala i Roberta Faraha (7:6, 4:6, 6:4).

Zimonjić/Ljodra746
Kabal/Farah664

Nenad Zimonjić i Mikael Ljodra

Naš teniser i njegov dubl partner su posle velike borbe uspeli da se izbore za dobijanje prvog seta. Posle 54 minuta igre dobili su taj brejk rezultatom 8:6, i tako poveli sa 1:0. Drugi set su uz pomoć brejka prednosti osvojili Kabal i Farah i tako došli do izjednačenja. U trećem setu je situacija bila ista, samo što su Zimonjić i Ljodra imali brejk prednosti koji ih je doveo do plasmana u četvrtfinale.

U četvrtfinalu ih očekuje duel protiv Kuerešija i Rožera koji su sa 2:0 iz daljeg takmičenja eliminisali Huija i Inglota.

Teme:   Dubl igrač, Grend Slem, Nenad Zimonjić, Rolan Garos, Teniseri, Turniri