05/05/18 - 11:54h

Puerto Valjarta: Petrović u finalu!

Srpski teniser Danilo Petrović plasirao se u finale čelendž turnira u meksičkom gradu.

D. Petrović66
K. Gomez Erera33

Danilo Petrovic

On je u polufinalu savladao Španca Karlosa Gomeza Erere nakon 65 minuta provedenih na terenu.

U prvom setu dva tenisera su bila izjednačena sve to šestog gema, posle čega je Danilo napravio dva brejka i osvojio tri vezana gema i ovaj deo meča dobio sa 6:3.

U nastavku duela 257. igrač sveta vodio je gotovo sve vreme i do kraja došao ponovivši rezultat iz prvog seta čime se plasirao u finale ovog turnira.

On će se za titulu boriti protiv još jednog Španca, Adrijana Menendesa, koji je prvi nosilac na turniru.

Teme:   Danilo Petrović, Teniseri, Turniri, Vesti