05/06/18 - 14:02h

Poznanj: Kraj za Kecmanovića na startu

Srpski teniser Miomir Kecmanović eliminisan je u prvom kolu čelendž turnira u Poznanju.

M. Kecmanović53
T. Danijel76

Source: Adam Pretty/Getty Images

200. igrača sveta na startu turnira u poljskom gradu savladao je Japanc Taro Danijel.

Njih dvojica su na terenu proveli sat i 44 minuta.

U prvom setu Taro je napravio brejk poveo sa 4:1. Kecmanović je u sedmom gemu vratio brejk i izjadnačio na 4:4. Pri rezultatu od 5.5, Danijel je uzeo naredna dva gema i još jednim brejkom završio prvi set sa 7:5.

Tokom celog drugog seta japanski teniser je bio u prednosti. U šestom gemu je oduzeo Miomiru servis, a set je završen u njegovu korist sa 6:3.

Naredni protivnik 82. tenisera na planeti biće bolji iz duela Tomislav BrkićMatia Burgu.

Teme:   Miomir Kecmanović, Teniseri, Turniri, Vesti