29/12/11 - 21:12h

Djoković održao čas tenisa Federeru!

Novak Djoković je održao čas tenisa jednom od najboljih svetskih tenisera svih vremena. Federer nije imao nikakve šanse protiv motivisanog Novaka. Odlična igra i u prvom i u drugom setu za najbržu pobedu nad Švajcarcem za samo 45 minuta! Ovom pobedom je zatvorio usta svim kritičarima koji su očekivali da će Novak iz ovog meča skoro sigurno izaći kao poražen igrač. Ali to se nije dogodilo, već je naš teniser najavio novu sezonu sa puno trofeja.

N. Djoković66
R. Federer21

Posle polufinala i meča protiv Gaela Monfilsa, Novak ima u vidu Federera prepreku za ulazak u finale ovog turnira. Djoković je četvrtfinalni meč(najzanimljivije detalje možete videti ovde) odigrao veoma dobro. Prvi set je sa lakoćom rešio u svoju korist. U drugom je Francuz dodao gas i uspeo da izjednači na 1:1 u setovima. Naš teniser nije želeo ništa da prepusti slučaju u 3 setu i krenuo svim snagama ka pobedi. I ovaj set je rešio istim rezultatom kao i prvi 6:2 i tako došao do polufinala i duela sa Švajcarcem.

Novak Djoković

Svakako teži protivnik nego Francuz u četvrtfinalu. Očekujemo veliki otpor Federera, ali takodje i dobru igru našeg tenisera. Nadamo se da će naš teniser zabeležiti novu pobedu nad, kako neki kažu, najboljim teniserom svih vremena i tako obezbediti sebi prvo finale u sezoni koja tek počinje.

Budite uz nas od 12:00 i navijajte za Novaka Djokovića i njegov ulazak u još jedno finale, a kasnije nadamo se i novoj tituli.

(Tenis Uživo, D. Peruničić)

Teme:   Direktan prenos, Egzibicioni meč, Live Prenos, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, Vesti