15/04/18 - 15:33h

Monte Karlo: Lajović u glavnom žrebu, sa Đokovićem na startu

Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se u glavni žreb Masters turnira u Monte Karlu i prvi rival biće mu Novak Đoković.

D. Lajović66
S. Stahovski44

(Foto: D. Perunicic, Tenis Uzivo)

On je nakon sat vremena 34 minuta provedenih na terenu i dva odigrana seta slavio nad ukrajinskim teniserom Sergijom Stakovskim.

U prvim setu Srbin je napravio jedan brejk i završio ga sa 6:4 u gemovima.

Drugi deo igre Sergij je počeo agresivnije. Napravio je jedan brejk i uzeo tri vezana gema. Međutim 90. igrač sveta napravio je preokret, izjednačio rezultat, oduzeo protivniku dva servisa i, ponovo sa 6:4, osvojio i drugi set.

On će na startu glavnog žreba igrati protiv devetog nosioca, saigrača iz Dejvis kup reprezentacije, Novaka Đokovića.

Teme:   Dušan Lajović, Dušan Lajović, Masters, Masters u Monte Karlu, Teniseri, Turniri, Vesti