13/02/18 - 16:35h

Krunić – Stricova live prenos (oko 16:50h) – Gledajte direktan prenos

Srpska teniserka Aleksandra Krunić u utorak igra meč prvog kola na WTA turniru u Dohi. Protivnica joj je Čehinja Barbora Stricova, a direktan prenos možete pratiti na portalu Tenis Uživo od 16.50h

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Krunićevoj je ovo prvi meč od Australijan opena gde je izgubila na startu takmičenja. Stricova je proteklog vikenda nastupala za reprezentaciju Češke u Fed kupu i pobedom nad Belindom Benčić pomogla svom timu da dođe do plasmana u polufinale.

Aleksandra ima 24 godine i trenutno je 47. teniserka sveta. Njena protivnica je sedam godina starija i zauzima 25. poziciju na rang listi. Stricova je u dosadašnjoj karijeri osvojila dva WTA trofeja, a Krunićeva još uvek nije došla do titule u singlu.

Ovo će biti njihov treći međusobni susret, a Čehinja je slavila u oba prethodno odigrana. Poslednji put sastale su se 2014. godine u Trnavi.

Turnir u Dohi igra se za nagradni fond od 3,173,000 dolara, a pobednici će pripasti ček na 591,750 i 900 WTA poena.

Aleksandra Krunic, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Aleksandru u ovom meču!

Teme:   Aleksandra Krunić, Aleksandra Krunić, Direktan prenos, Live Prenos, Teniseri, Turniri, Vesti