04/07/16 - 16:24h

Kirjos – Marej live prenos (oko 18.15h) – Gledajte direktan prenos

Australijanac Nik Kirjos i Endi Marej iz Velike Britanije sastaće se u osmini finala na ovogodišnjem Vimbldonu. Direktan prenos njihovog meča možete gledati na našem portalu, a početak se očekuje oko 18.15h.

Live prenos počinje za

Nik Kirjos je do osmine finala došao nakon što je sa 3:1 u setovima savladao 22. favorita na turniru, Felisijana Lopeza. Endi Marej je u trećoj rundi bez izgubljenog seta eliminisao Džona Milmana.

Nik Kirjos ima 21 godinu i trenutno je 18. teniser sveta. Australijanac je do sada osvojio jednu ATP titulu, a najbolji plasman na rang listi mu je pozicija na kojoj se nalazi.

I Endi Marej je trenutno na svojoj najboljoj poziciji u karijeri, na drugom mestu ATP liste. Do sada je osvojio 37 trofeja, od kojih su dva sa grend slem takmičenja.

Ovo će biti peti susret Britanca i Australijanca, a Marej je slavio u sva četiri prethodno odigrana duela.

Endi Marej i Nik Kirjos

Pratite Tenis Uživo i uživajte u dobrom tenisu!

Teme:   Direktan prenos, Endi Marej, Live Prenos, Nik Kirgios, Nik Kirjos, Teniseri, Turniri, Vesti, Vimbldon