03/06/17 - 15:19h

Kecmanović u finalu Antalije!

Mladi srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u finale fjučersa u Antaliji, savladavši u dva seta Ivana Nedelka iz Rusije.

M. Kecmanović67
I. Nedelko46

Mlada nada našeg tenisa će se za drugi trofej u dve nededlje boriti protiv Belgijanca Žulijena Sanjina. Podsetimo, Miomir je prošle nedelje osvojio drugi profesionalni turnir u karijeri i na pravi način započeo takmičenje na manjim turnirima ITF kategorije.

Kecmanović je napravio preokret u prvom setu osvojivši pet gemova u nizu (gubio 4:1), dok je u nastavku imao više koncentracije u finišu i slavio protiv čak 14 godina starijeg Rusa u taj-brejku sa 7:4.

Belgijanac sa kojim će se boriti za titulu je slabije rangiran od Kecmanovića – nalazi se na 623. mestu (Miomir je 466.).

Teme:   Miomir Kecmanović, Vesti