28/05/17 - 13:02h

Kecmanović osvojio Antaliju!

Mladi srpski teniser Miomir Kecmanović osvojio je titulu na čelendžeru u Antaliji!

M. Kecmanović66
A. Petrone04

Facebook

Najbolji junior sveta i 461. senior planete uspeo je da osvoji drugu profi titulu u karijeri, savladavši u finalu turnira u turskom letovalištu Alesandra Petronea iz Italije rezultatom 6:0, 6:4.

Posle trijumfa na Floridi, januara ove godine, velika nada srpskog a i svetskog tenisa je u finalu turnira čiji je nagradni fond 15 hiljada dolara pobedio petog nosioca Alesandra Petronea iz Italije, i tako potvrdio da je pred njim blistava budućnost.

Ovim uspehom Kecmanović je pokazao da je u dobroj formi pred Rolan Garos, na kojem će nastupiti u juniorskoj konkurenciji.

Otvoreno prvenstvo Francuske će ujedno biti i poslednji juniorski grend slem na kojem će 18-godišnji Srbin učestvovati. Cilj mu je da osvoji takmičenje u Parizu i tako na najbolji mogući način završi juniorsku karijeru.

Teme:   Miomir Kecmanović, Vesti