KAO NEKAD: Đoković ‘preslišao’ Tima! (video)

Srpski teniser Novak Đoković zabeležio je pobedu u prvom meču posle šest meseci pauze.

N. Đoković66
D. Tim14

Novak Djokovic

Đoković je na startu egzibicije u Kujongu sa 6:1, 6:4 nadigrao Austrijanca Dominika
Tima
.

U meč koji je trajao svega 64 minuta srpski teniser je ušao brzom prednošću od 2:0, a treći gem koji je Tim osvojio za 2:1 bio je jedini koji je dobio u prvom setu. Đoković je u svom maniru počistio sa terena petog igrača sveta za samo 21 minut igre – 6:1.

Druga deonica donela je nešto jači otpor Dominika Tima, a u devetom gemu je Đoković morao da se suočava sa brejk šansama protivnika. Sprečio je Austrijanca da mu oduzme servis, poveo sa 5:4, a potom na svoj servis došao do prvog trijumfa posle šest meseci pauze.

U današnjim mečevima u Kujongu, Metju Ebden je sa 2:1 nadigrao Marina Čilića, a Makros Bagdatis je istim rezultatom trijumfovao nad Kevinom Andersonom.

Teme:   Dominik Tim, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, Vesti