22/07/15 - 12:15h

Jovanovski – U. Radvanska live prenos (oko 14h) – Gledajte direktan prenos

Srpska teniserka Bojana Jovanovski igra susret drugog kola WTA turnira u Istanbulu protiv Poljakinje Ursule Radvanske. Meč između Jovanovski i Radvanske igra se danas oko 14h po srednjeevropskom vremenu, a direktan prenos možete gledati na sajtu TenisUživo.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Ursula Radvanska ima 24. godine, trenutno zauzima 99. poziciju na listi, a najbolji plasman je imala u oktobru 2012. godine, kada je bila 29. teniserka sveta. U karijeri još uvek nema nijednu osvojenu WTA titulu u singlu.

Poljska teniserka je na startu takmičenja u Istanbulu eliminisala Jelenu Janković sa 6:4, 3:6, 6:2.

Bojana Jovanovski, live prenos

Bojana Jovanovski je godinu dana mlađa od svoje protivnice, zvanično je 67. igračica na svetu, a najbolji plasman je zabeležila u avgustu prošle godine, kada je bila na 32. mestu. Srpska teniserka je u karijeri osvojila dve WTA titule u pojedinačnoj konkurenciji, a u prvom kolu turnira u Istanbulu bila je bolja od Jaroslave Švedove IZ sa 5:7, 6:3, 6:4.

Jovanovski vodi sa 3:1 u pobedama protiv Poljakinje, a poslednji put su ukrstile rekete na turniru u Taškentu prošle sezone, kada je Bojana posle preokreta slavila rezultatom 4:6, 6:4, 6:3.

Budite uz TenisUživo i bodrite Bojanu do trijumfa!

Teme:   Bojana Jovanovski, Direktan prenos, Drugo Kolo, Live Prenos, Rang Lista, Teniserke, Turniri, Vesti, WTA Rang Lista