27/09/16 - 15:00h

Janković – Muguruza live prenos (oko 15.00h) – Gledajte direktan prenos

Srpska teniserka Jelena Janković u utorak igra meč drugog kola na WTA turniru u Vuhanu. Protivnica joj je Španjolka Garbinje Muguruza, a direktan prenos možete pratiti na našem portalu. Početak se očekuje oko 14.30h.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Posle finala u Gvangžuu, Jankovićeva nastavlja sa pobedama u Kini. U prvoj rundi takmičenja u Vuhanu je sa 2:0 u setovima savladala Dariju Gavrilovu. Garbinje Muguruza je postavljena za drugog favorita i na startu turnira bila je slobodna.

Garbinje Muguruza ima 22 godine i trenutno je treća teniserka sveta. U dosadašnjoj karijeri osvojila je tri WTA trofeja, uključujući i ovogodišnji Rolan Garos, a najbolji plasman na rang listi joj je druga pozicija na kojoj se nalazila nakon grend slema u Parizu.

Ovo će biti peti susret Jankovićeve i Muguruze, a španska teniserka vodi sa 3:1 u dosadašnjim pobedama. Jelena protiv Španjolke nije slavila od 2013. godine. Njihov poslednji susret igran je u Kraljevu u okviru prve grupe Fed kupa u februaru, a Muguruza je bila bolja sa 6:3, 6:4.

Jelena Jankovic, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Jelenu u ovom meču!

Teme:   Direktan prenos, Garbinje Muguruza, Garbinje Muguruza, Jelena Janković, Live Prenos, Teniserke, Turniri, Vesti