23/09/16 - 11:36h

Janković – Konjuh live prenos (oko 10.00h) – Gledajte direktan prenos

Srpska teniserka Jelena Janković u petak igra polufinale WTA turnira u kineskom Gvangžuu. Protivnica joj je talentovana Hrvatica, Ana Konjuh, a direktan prenos meča možete pratiti na našem portalu. Početak se očekuje oko 10 časova.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Jelena Janković je u četvrtfinalu takmičenja u kineskom gradu savladala nemačku teniserku Sabine Lisicki u dva neizvesna seta – 7:6, 6:4. Ana Konjuh je takođe u dva seta savladala Amerikanku Dženifer Brejdi – 6:4, 7:5. Drugi polufinalni par čine Lesija Curenko i Anet Kontaveit.

Ana Konjuh ima 18 godina i trenutno je 54. teniserka sveta. Osvojila je jednu WTA titulu u dosadašnjoj karijeri, a najbolji plasman na rang listi joj je 52. pozicija.

Janković i Konjuh do sada su odigrale jedan međusobni meč, ove godine na WTA turniru na Majorki. Srpska teniserka je slavila sa 2:0 u setovima, 7:5, 6:3.

Jelena Jankovic, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Jelenu u borbi za finale!

Teme:   Direktan prenos, Jelena Janković, Live Prenos, Teniserke, Turniri, Vesti