11/01/16 - 17:37h

Janković – Erani live prenos (oko 02h) – Gledajte direktan prenos

Srpska teniserka Jelena Janković igraće noćas meč osmine finala na WTA turniru u Sidneju. Protivnica joj je Italijanka Sara Erani, a direktan prenos njihovog susreta moći ćete da gledate na našem sajtu. Početak se očekuje oko dva časa iza ponoći.

Live prenos počinje za

Jelena Janković je na startu turnira sa 2:0 u setovima eliminisala Koko Vandervejdž, dok je Sara Erani istim rezultatom bila bolja od sedme nositeljke Karle Suarez Navaro.

Erani ima 28 godina i trenutno je 19. teniserka sveta. Najbolji plasman na WTA listi joj je peta pozicija, a u dosadašnjoj karijeri osvojila je osam WTA titula u singlu i 25 u dublu.

Ovo će biti šesti susret Jankovićeve sa Erani, a italijanska teniserka slavila je u tri dosadašnja duela. Poslednji put sastale su se prošle godine u kineskom Žuhaju, a Jelena je u tom susretu slavila sa 6:4, 7:5.

Jelena Jankovic, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Jelenu u ovom meču!

Teme:   Direktan prenos, Jelena Janković, Live Prenos, Teniserke, Turniri, Vesti