25/05/13 - 17:10h

Ivanović – Martić live prenos (11h) – Gledajte direktan prenos

Najbolje rangirana srpska teniserka Ana Ivanović imaće čast da otvori ovogodišnji Rolan Garos na terenu Filip Šatrije. Njen meč sa Hrvaticom Petrom Martić počinje u 11h, a direktan prenos možete gledati na našoj internet stranici.

Live prenos počinje za

Pre dolaska na drugi grend slem sezone, obe teniserke nastupile su na Mastersu u Rimu. Ana Ivanović poražena je od Ursule Radvanske već na startu takmičenja, a Petra Martić izgubila je od Melori Burdet u prvom kolu kvalifikacija.

Anin najbolji rezultat na Rolan Garosu je titula koju je osvojila 2008. godne kada je u finalu savladala Dinaru Safinu, dok je Petra Martić najbolji plasman zabeležila prošle godine – u osmini finala izgubila je od Anželike Kerber.

Ana Ivanovic, live prenos

Petra Martić ima dvadeset dve godine, i trenutno je 107. na svetu. Prošle godine bila je 42., što je njen najbolji plasman u karijeri. Do sada nije osvojila nijednu titulu, a ovo će joj biti prvi okršaj sa Anom Ivanović.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Anu u ovom meču!

Teme:   Ana Ivanović, Direktan prenos, Grend Slem, Live Prenos, Rolan Garos, Teniserke, Turniri, Vesti