08/10/15 - 11:34h

Ivanović – Kuznjecova live prenos (oko 13:30h) – Gledajte direktan prenos

Najbolje rangirana srpska teniserka Ana Ivanović igraće danas meč osmine finala na WTA turniru u Pekingu. Ana za protivnicu ima Ruskinju Svetlanu Kuznjecovu, a direktan prenos njihovog susreta možete gledati na našem sajtu. Početak se očekuje oko 13:30h po srednjeevropskom vremenu.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Ana Ivanović je u prvom kolu turnira u Pekingu sa 2:0 u setovima savladala Kejsi Delakvu, dobitnicu vajld karte, a zatim je istim rezultatom eliminisala Venus Vilijams. Svetlana Kuznjecova je na startu turnira bila bolja od Karine Vithuft, a u drugoj rundi pobedila je Sloan Stivens.

Svetlana Kuznjecova ima 30 godina i trenutno je 33. teniserka sveta. U dosadašnjoj karijeri osvojila je 14 titula u singlu i 16 u dublu, a najbolji plasman na rang listi joj je druga pozicija.

Ovo će biti 14. susret Ivanovićeve i Kuznjecove. Ana vodi sa 10:3 u međusobnim okršajima, a poslednji put sastale su se na prošlogodišnjem Mastersu u Sinsinatiju, kada je naša teniserka slavila sa 2:1 u setovima.