19/10/16 - 18:10h

Dubl: Porazi Zimonjića i Tipsarevića

Nenad Zimonjić je eliminisan u Antverpenu, dok je Janko Tipsarević završio učešće u Moskvi.

Nenad Zimonjic15
Zimonjić je nastupio u tandemu sa Giljermom Garsija-Lopesom, a bolji od njih u dva seta bili su prvi nosioci Nikola Mau i Pjer-Hjuz Herbert.

Francuska kombinacija je na dominantan način dobila meč, sa 6:0, 6:3 posle manje od sat vremena igre.

Oni će u četvrtfinalu Antverpena igrati sa Delbonisom i Švarcmanom.

Janko Tipsarević i njegov partner u dublu Rikardas Bernakis nisu uspeli da se plasiraju u četvrtfinale Kupa Kremlja u Moskvi. Srbin i Litvanac izgubili su od kolumbijskog para Huana Sebastijana Kabalja i Roberta Faraha posle dva seta – 7:6, 6:0, u meču koji je trajao sat i 10 minuta.

Što se tiče singla, Janko Tipsarević je u svesrpskom okršaju prvog kola poražen od Dušana Lajovića. U drugom kolu singla nalazi se još jedan naš teniser, Viktor Troicki.

Drugi nosioci na turniru Kabalj i Farah su prvi set osvojili posle taj-brejka rezultatom 7:5, a u drugom setu, koji je trajao 19 minuta, nisu izgubili nijedan gem.

Kabalj i Farah će u četvrtfinalu igrati protiv hrvatskih tenisera Nikole Mektića i Antonija Šančića.

Teme:   Janko Tipsarevic, Nenad Zimonjić, Vesti