21/03/14 - 21:41h

Đoković – Šardi live prenos (oko 20:40h) – Gledajte direktan prenos

Najbolji teniser Srbije, Novak Đoković, takmičenje na Mastersu u Majamiju započinje u meču sa Žeremijem Šardijem iz Francuske. Ovaj meč na programu je oko 19:30h po srednjeevropskom vremenu, a direktan prenos možete gledati na našem sajtu.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Đoković je postavljen za drugog nosioca i na startu turnira bio je slobodan. Žeremi Šardi je u prvom kolu igrao sa Huanom Monakom iz Argentine i savladao ga sa 2:1 u setovima.

Novak Djokovic, live prenos

Žeremi Šardi ima 27 godina i trenutno je 48. teniser sveta. U karijeri je osvojio jednu titulu, a najbolji plasman na ATP listi mu je 25. mesto na kom je bio prošle godine u januaru.

Sa Novakom Đokovićem igrao je sedam puta, a Srbin ima skor od 7:0. Poslednji put sastali su se na Vimbldonu prošle godine, a Đoković je slavio sa ubedljivih 3:0 u setovima.

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Novaka u ovom meču!

Teme:   Direktan prenos, Live Prenos, Masters, Masters u Majamiju, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, Vesti