31/07/16 - 21:33h

Đoković – Nišikori (oko 22.00) – gledajte direktan prenos

Srpski teniser Novak Đoković večeras igra finalni meč Rodžers kupa u Torontu protiv japanskog asa Keija NIšikorija. Duel počinje oko 22.00 po srednjeevropskom vremenu, a direktan prenos možete gledati na našem portalu.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Najbolji srpski sportista svih vremena i aktuelni nosilac priznanja za najboljeg sportistu sveta, borići se večeras u Kanadi za 30. Masters titulu u karijeri, ukupno 66.
Đoković se pobedom nad Monfisom plasirao u 14. od poslednjih 15 Masters finala.

Biće to osmo Novakovo finale u ovoj godini – izgubio je samo jedno, od Endija Mareja u Rimu. S druge strane, Japanac je preko Vavrinke izborio treće finale na turnirima ove kategorije, Šesti teniser sveta će pokušati da osvoji 12. trofej u karijeri.

Iako nije pokazao najbolje iz svog arsenala tokom turnira, Đoković je do završne predstave stigao ne izgubivši ni set.