17/01/18 - 19:02h

Đoković – Monfis live prenos (oko 05.15h) – Gledajte direktan prenos

Srpski teniser Novak Đoković u četvrtak igra meč drugog kola na Australijan openu. Protivnik mu je Francuz Gael Monfis, a direktan prenos njihovog duela možete pratiti na Tenis Uživo od 05.15h.

Live prenos počinje za

Ko prenosi?

Đoković je u prvoj rundi Ozi opena bio bolji od Amerikanca Donalda Janga, sa 3:0 u setovima. Bio je to njegov prvi takmičarski meč posle šest meseci pauze. Monfis je do plasmana u drugu rundu stigao nakon trijumfa nad kvalifikantom Haimeom Munarom, takođe bez izgubljenog seta.

Srpski teniser ima 30 godina i trenutno je 14. teniser sveta. Monfis je godinu dana stariji od Đokovića, a nalazi se na 39. poziciji rang liste. Novak je do sada osvojio 68 ATP trofeja, a francuski teniser je trijumfovao na sedam takmičenja.

Ovo će im biti 15. međusobni susret. U prethodnih 14 slavio je srpski as, a poslednji je odigran neposredno pre Novakove pauze – prošlog leta u finalu ATP turnira u Istbornu.

Novak Djokovic, live prenos

Budite uz Tenis Uživo i navijajte za Novaka u ovom meču!

Teme:   Australian Open, Direktan prenos, Gael Monfis, Grend Slem, Live Prenos, Novak Djoković, Teniseri, Turniri, Vesti