27/06/18 - 16:20h

Đere i Krstin u četvrfinalu čelendžera u Milanu

Srpski teniseri Laslo Đere i Peđa Krstin plasirali su se u četvrtinu finala čelendž turnira u Milanu.

Laslo, prvi nodilac na turniru, savladao je Španca Bernabea Zapatu Miraljesa nakon 80 minuta igre.

U prvom setu Đere je imao brejk prednosti i ovaj deo meča rešio je u svoju korist sa 6:4 u gemovima. U drugom setu dva puta je oduzeo pritivniku servis i i priveo ga kraju rezultatom od 6:3 za plasman u narednu rundu takmičenja.

Njegov protivnik u četvtini finala biće bolji iz duela Lorenca Đustina i Žoaoa Domingesa.

Drugi srpski predstavnik u Milanu, Peđa Krstin, deklasirao je Matijasa Burgu iz Francuske.

215. igrač planete slavio je nakon sata i 44 minuta provedenih na terenu rezultatom od 2:o, po setovima 6:4, 6:4.

On će sledeći meč igrati sa pobednikom duela između Rožerija Dutre Silve i Uga Graniea.

Teme:   Laslo Đere, Peđa Krstin, Teniseri, Turniri, Vesti