12/03/12 - 12:29h

ATP Indijan Vels: Janko u trećem kolu

Janko Tipsarević se plasirao u treće kolo Mastersa u Indijan Velsu pošto je u drugoj rundi savladao Žila Milera iz Luksemburga rezultatom 2:0, po setovima 6:4 6:2.

J. Tipsarević66
Ž. Miler42
Janko Tipsarevic, AP

Janko Tipsarević

Naš teniser je dominirao u većem delu susreta iako je Miler sjajno servirao i u prvom setu spasio dve od tri brejk lopte. Upravo taj jedan brejk doneo je Janku prvi set koji je dobio rezultatom 6:4.
U drugom setu Janko je imao dve prilike da oduzme servis rivalu i to je uspeo u oba navrata te je meč rutinski priveo kraju i osvojio drugi set rezultatom 6:2. Meč je trajao 72 minuta.

Posle preskočene prve prepreke u Indijan Velsu Janko će se u trećem kolu sastati sa Davidom Nalbandijanom koji je u drugom kolu pobedio Marina Ćilića.