22/10/14 - 15:19h

Ana bolja od Bušar u drugom kolu Singapura!

Najbolja srpska teniserka Ana Ivanović zabeležila je pobedu u drugom meču Crvene grupe na završnom WTA turniru. Ona je sa 2:0 u setovima slavila protiv Kanađanke Eženi Bušar i nalazi se na drugom mestu u grupi.

A. Ivanović66
E. Bušar13
Ana Ivanovic

Meč između Ane Ivanović i Eženi Bušar trajao je sat vremena i 24 minuta, a srpska teniserka je slavila sa 2:0 u setovima i došla do svoje prve pobede na ovogodišnjem WTA finalu u Singapuru. Ana je prethodno poražena od Serene Vilijams i trenutno je druga u Crvenoj grupi, a Bušar je nakon dva poraza na poslednjem mestu.

Pre ovog meča Ivanovićeva nikada nije uspela da savlada kanadsku teniserku, ali u ovom duelu mlada Bušar nije imala šansi. Prvi set srpska teniserka dobila je nakon što je iskoristila jedine dve brejk prilike koje je imala. Bušar je, sa druge strane, isto toliko šansi propustila, pa je ovaj set pripao Ivanovićevoj koja je slavila sa ubedljivih 6:1.

U prva dva gema drugog seta razmenile su brejkove, a rezultat je bio izjednačen do 3:3. Tada je Ana došla do novog brejka, a zatim još jednom oduzela protivnici servis za 6:3 i pobedu od 2:0 u setovima.

U poslednjem meču u grupi Ana će se sastati sa Simonom Halep, a Eženi Bušar će igrati protiv Serene Vilijams.

Teme:   Ana Ivanović, Teniserke, Turniri, Vesti